EKOMARINA PORT I NOCLEGI

Witamy w EKOMARINIE Mikołajki

REGULAMIN PORTU

REZERWACJA NOCLEGÓW ORAZ KEI W PORCIE:
+ 48 519 000 982

rezerwacje@mkzmikolajki.pl

Wielkie jeziora połączone kanałami tworzą wspaniały szlak wodny o długości ponad 100 kilometrów. Wokół dziesiątki mniejszych jezior, uroczo ukrytych wśród lasów. W samym sercu tej krainy leżą Mikołajki. Bogactwo krajobrazów, niepowtarzalny klimat oraz tradycyjna gościnność sprawi, że każdy poczuje się tutaj wyjątkowo. Dzięki swej lokalizacji Mikołajki są doskonałą bazą wypadową do rejsów po pięknych i rozległych jeziorach mazurskich, a także ośrodkiem uprawiania sportów wodnych.

Odbywają się tu liczne imprezy sportowe i kulturalne: regaty, koncerty, wieczory szant i piosenek żeglarskich.

EKO MARINA powstała ze zmodernizowanych obiektów Mazurskiego Klubu Żeglarskiego. Jest usytuowana w bardzo atrakcyjnym miejscu – ok 400 m od Wioski Żeglarskiej – czyli blisko centrum miasta, a jednocześnie na tyle daleko, by nie dochodził tu miejski gwar.

Port rozpoczął działalność 30 kwietnia 2011r.

Serdecznie zapraszamy do EKO MARINY w Mikołajkach. To idealne miejsce nad samym brzegiem jeziora Mikołajskiego z własnym pomostem dla aktywnie wypoczywających przez cały rok. W chwili obecnej nasza marina posiada ok. 30 miejsc cumowniczych, z czego część przeznaczona jest dla stałych rezydentów. EKO MARINA to nowoczesny port wyposażony w keje z doprowadzonym prądem i wodą, sanitariaty oraz natryski. Na miejscu znajduje się punkt odbioru ścieków z jachtów wyposażonych w zbiorniki stacjonarne i zbiorników przenośnych (toalety chemiczne). Na miejscu jest również punkt serwisowy sprzętu pływającego świadczący szeroki zakres usług szkutniczych

Marina posiada bogate i komfortowe zaplecze. Dla wygody Żeglarzy w odległości 20 metrów od brzegu jeziora znajduje się budynek mieszczący sanitariaty, świetlicę ze sprzętem multimedialnym, stanowiska do mycia naczyń . Nie zapomnieliśmy też o gościach niepełnosprawnych ruchowo – szerokie i łagodne rampy zapewniają im łatwy dostęp do wyżej opisanych pomieszczeń.

W najbliższej okolicy znajduje się wiele punktów gastronomicznych, w których podają doskonałe posiłki.

Na posesji znajduje się parking, wiata do grillowania. W swej ofercie proponujemy również wodowanie sprzętu wodnego. EKO MARINA oferuje swoje usługi również zimą. Lód na jeziorze bywa wystarczająco gruby, by jeździć na łyżwach, łowić ryby lub spróbować mazurskiego sportu: żeglowania po lodzie.

Atrakcyjne usytuowanie obiektu, bliskość natury – Mazurskiego Parku Krajobrazowego, komfortowe pokoje oraz serdeczna atmosfera są gwarancją dobrego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu.

 

Cennik usług Ekomarina MKŻ MIKOŁAJKI na sezon 2024:

Zarząd MKŻ Mikołajki

BOSMAN PORTU

Adriana Kubicka
+ 48 519 000 982  
rezerwacje@mkzmikolajki.pl 

+ 48 519 000 983 

REZERWACJE: 

POKOJE I KEJE REZYDENCKIE
+ 48 519 000 982   
rezerwacje@mkzmikolajki.pl

*Sezon trwa od 15. kwietnia do 15. października

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.